موتور دنده پرده برقی

January 18, 2021

موتور دنده پرده برقی

می توان از سیستم میکرو درایو ZHAOWEI استفاده کرد پرده های برقی.با سرعت شتاب زندگی ، افراد بیشتری انتظار دارند بطور طبیعی بیدار شوند و همه باید هر روز در میان زنگ هشدارهای سخت بلند شوند.با این حال ، با پرده های هوشمند ، می تواند به شما کمک کند تا به راحتی به خواسته های خود برسید - می توانید زمان باز یا بسته شدن آن را تنظیم کنید ، یا می توانید همه پرده ها را از راه دور در خانه کنترل کنید.این بدون شک تجربه جدیدی را زنده خواهد کرد.به خصوص در برخی صحنه های خاص ، پرده های هوشمند حتی می توانند "به آنچه فکر می کنید فکر کنید" و همراه صمیمی شما شوند!

 

در مورد نصب ، می توان آن را به انواع داخلی و خارجی تقسیم کرد.برای پرده های برقی داخلی ، موتور دیده نمی شود و فقط مسیر از سطح دیده می شود.موتور درون پیست کار می کند.همانطور که از نام آن پیداست ، برای موتور نوع خارجی موتور در خارج قرار می گیرد.با توجه به نوع پرده ها ، موتورها به طور عمده به موتورهای لوله ای ، پرده باز و بسته کننده ، موتور کور ونیزی ، موتور پرده رومی ، موتور پرده لانه زنبوری ، موتور پرده سقفی و ... تقسیم می شوند.

 

قدرت موتور

موتور پرده برقی باید تمام پرده را هدایت کند تا به راحتی کار کند.اگر نیروی تأمین شده توسط موتور پرده انتخاب شده بسیار کم باشد ، پرده موتوری قادر به هدایت و رسیدن به هدف مورد نظر نیست.اگر برق خیلی زیاد باشد باعث اتلاف می شود.

 

سر و صدا

مهم نیست که از پرده ها در خانه یا ساختمانهای اداری استفاده شود ، آنها باید با صدای کم کار کنند.

 

عمر سرویس

در مورد موتورهای پرده ای عمومی موجود در بازار ، موتورهایی با AC می توانند به مدت پنج سال ، موتورهای DC برس 3 سال و موتورهای BLDC (موتورهای DC بدون برس) به مدت ده سال قابل استفاده باشند.وقتی اینقدر مرتباً استفاده نشوند ، به ترتیب می توانند چنین عمر کلی داشته باشند.

 

سفارشی سازی

ZHAOWEI Machinery & Electronics Co.، Ltd (SHENZHEN) برای تأمین نیاز بازار پرده برقی ، موتورهای دنده ای میکرو را برای پرده های برقی هوشمند با مشخصات مختلف ، از 16 میلی متر ، 22 میلی متر ، 25 میلی متر ، 28 میلی متر ، 32 میلی متر تا 38 میلی متر تولید می کند.اگر موتور دنده ای را که برای پرده برقی هوشمند نیاز دارید از بین این مشخصات پیدا نکردید ، می توانید با مهندسین فروش یا فروشندگان آنلاین تماس بگیرید.

 

*چرخ دنده های پرده برقی در اینجا به طور خاص برای نیازهای خاص مشتری سفارشی شده اند.این فقط ویترین است.ZHAOWEI علاوه بر فروش محصولات استاندارد ، بر اساس نیازهای خاص آنها ، طراحی ، تحقیق و ساخت را نیز برای مشتریان فراهم می کند.